STORE.GAFA.GE - ონლაინ მაღაზია
ფინალური ეტაპი

9 - ტური

  • ტექნიკური

    უნიონი

    0
    3

    ჯვაროსნები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • სალერი

    2
    2

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:15 სთ.

  • ჭილოვანი

    2
    3

    ოლ სტარი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:09 სთ.

  • დიღომი

    2
    4

    ბოლერზი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:37 სთ.

8 - ტური

  • ჯვაროსნები

    0
    3

    ოლ სტარი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:18 სთ.

  • ბოლერზი

    3
    3

    ჭილოვანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • უნიონი

    2
    4

    სალერი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:38 სთ.

  • გალაქტიკო

    3
    1

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:17 სთ.

  • შავნაბადა

    2
    4

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:24 სთ.

  • ნახალოვკა

    3
    3

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:18 სთ.

7 - ტური

  • დიღომი

    1
    2

    ფასკუნჯი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • თბილისი 2019

    3
    1

    შავნაბადა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    15:23 სთ.

  • ჭილოვანი

    1
    1

    ნახალოვკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:25 სთ.

  • სალერი

    3
    0

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:33 სთ.

  • მეთოფეები

    6
    2

    უნიონი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    15:15 სთ.

  • შეწყდა

    ოლ სტარი

    3
    0

    ბოლერზი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:15 სთ.

6 - ტური

  • შეწყდა

    ნახალოვკა

    0
    3

    ოლ სტარი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:07 სთ.

  • უნიონი

    0
    5

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:43 სთ.

  • სალერი

    1
    3

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:17 სთ.

  • ფასკუნჯი

    1
    2

    ჭილოვანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    15:35 სთ.

  • ჯვაროსნები

    1
    1

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:15 სთ.

  • გალაქტიკო

    1
    2

    დიღომი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:39 სთ.

5 - ტური

  • თბილისი 2019

    2
    0

    სალერი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:01 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:13 სთ.

  • ჭილოვანი

    5
    2

    გალაქტიკო

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:08 სთ.

  • ტექნიკური

    ბოლერზი

    0
    3

    ნახალოვკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:59 სთ.

  • ოლ სტარი

    5
    0

    ფასკუნჯი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • მეთოფეები

    5
    1

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:05 სთ.

4 - ტური

  • შავნაბადა

    4
    3

    ჭილოვანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:17 სთ.

  • ფასკუნჯი

    3
    1

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:04 სთ.

  • მეთოფეები

    3
    5

    თბილისი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:48 სთ.

  • ჯვაროსნები

    3
    2

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:44 სთ.

  • უნიონი

    1
    6

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:48 სთ.

  • გალაქტიკო

    0
    2

    ოლ სტარი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:39 სთ.

3 - ტური

  • თბილისი 2019

    2
    0

    ჯვაროსნები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:49 სთ.

  • ჭილოვანი

    5
    1

    უნიონი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:37 სთ.

  • ნახალოვკა

    3
    1

    ფასკუნჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:23 სთ.

  • ოლ სტარი

    2
    2

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:58 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    სალერი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:48 სთ.

  • ბოლერზი

    4
    0

    გალაქტიკო

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:42 სთ.

2 - ტური

  • სალერი

    4
    4

    ჭილოვანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:27 სთ.

  • უნიონი

    1
    1

    ოლ სტარი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • მეთოფეები

    2
    2

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • გალაქტიკო

    2
    4

    ნახალოვკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • შავნაბადა

    1
    5

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:10 სთ.

  • ჯვაროსნები

    2
    1

    ფასკუნჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:54 სთ.

1 - ტური

  • ოლ სტარი

    8
    0

    სალერი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:42 სთ.

  • ნახალოვკა

    4
    2

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:50 სთ.

  • ჭილოვანი

    1
    3

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:19 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    თბილისი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:30 სთ.

  • ფასკუნჯი

    2
    3

    გალაქტიკო

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:30 სთ.

  • ბოლერზი

    6
    0

    უნიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:30 სთ.

სპონსორები და პარტნიორები