STORE.GAFA.GE - ონლაინ მაღაზია
ფინალური ეტაპი

9 - ტური

  • უნიონ თბილისი

    2
    2

    ქიმერა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    11:03 სთ.

  • ლაიმა

    3
    2

    ღორჯომელი

    ბასა

    11:00 სთ.

  • ურურუ

    1
    5

    მიმინო

    ბასა

    16:10 სთ.

  • სტელა

    5
    1

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:50 სთ.

8 - ტური

  • ქიმერა

    1
    4

    ლაიმა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:35 სთ.

  • მიმინო

    1
    3

    სტელა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:39 სთ.

  • დიდგორი

    3
    0

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    18:10 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    1

    ურურუ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ბუნელა

    0
    2

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    10:35 სთ.

7 - ტური

  • დიდგორი

    2
    4

    ბუნელა

    ბასა

    17:45 სთ.

  • ურურუ

    4
    2

    ქიმერა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:41 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    2
    0

    მიმინო

    ბასა

    17:40 სთ.

  • ლაიმა

    4
    2

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    15:35 სთ.

  • სტელა

    0
    2

    ღორჯომელი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:40 სთ.

6 - ტური

  • მიმინო

    3
    2

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • ლაიმა

    3
    1

    ურურუ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • ქიმერა

    1
    7

    სტელა

    ბასა

    15:40 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    1
    5

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ღორჯომელი

    1
    1

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    15:40 სთ.

5 - ტური

  • დიდგორი

    4
    4

    ღორჯომელი

    ბასა

    17:40 სთ.

  • სტელა

    3
    2

    ლაიმა

    ბასა

    11:41 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    3
    1

    ქიმერა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • ბუნელა

    3
    2

    მიმინო

    ბასა

    17:47 სთ.

  • ურურუ

    7
    1

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    15:55 სთ.

4 - ტური

  • ლაიმა

    2
    3

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    17:44 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    0
    5

    მიმინო

    ბასა

    17:40 სთ.

  • ურურუ

    2
    6

    სტელა

    ბასა

    15:40 სთ.

  • ქიმერა

    0
    2

    დიდგორი

    ბასა

    11:45 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    4

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    11:42 სთ.

3 - ტური

  • დიდგორი

    0
    6

    ლაიმა

    ბასა

    15:37 სთ.

  • სტელა

    6
    0

    უნიონ თბილისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:42 სთ.

  • მიმინო

    2
    3

    ღორჯომელი

    ბასა

    10:45 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    2
    1

    ურურუ

    ბასა

    15:37 სთ.

  • ბუნელა

    4
    1

    ქიმერა

    ბასა

    12:55 სთ.

2 - ტური

  • ურურუ

    1
    0

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:39 სთ.

  • სტელა

    2
    2

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    17:10 სთ.

  • ქიმერა

    2
    5

    მიმინო

    ბასა

    13:12 სთ.

  • ლაიმა

    1
    0

    ბუნელა

    ბასა

    17:04 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    1
    1

    ღორჯომელი

    ბასა

    15:05 სთ.

1 - ტური

  • დიდგორი

    1
    8

    სტელა

    ბასა

    14:39 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    2

    ქიმერა

    ბასა

    12:43 სთ.

  • მიმინო

    2
    0

    ლაიმა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:41 სთ.

  • ბუნელა

    1
    1

    ურურუ

    ბასა

    16:30 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    1
    0

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    10:30 სთ.

სპონსორები და პარტნიორები