15 - ტური
-
ტექნიკური
იბერია 2017
30ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:00 სთ.
-
გარისი
20თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:14 სთ.
-
ბუნელა
35ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
16:19 სთ.
-
შანხაი
65თბილისი იუნაიტედი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:06 სთ.
-
ტექნიკური
მუხიანი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ჯვაროსნები
30ნოსსა
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ალჯამილ
03ფასკუნჯი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30ბასიანი (ბ)
00:00 სთ.
14 - ტური
-
ტექნიკური
თბილისი 2019
30მუხიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:38 სთ.
-
შანხაი
27ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:08 სთ.
-
ფასკუნჯი
51იბერია 2017
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:30 სთ.
-
ბაგები
28ჯვაროსნები
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
14:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
12თბილისი იუნაიტედი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:13 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ბუნელა
30ალჯამილ
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ნოსსა
03გარისი
00:00 სთ.
13 - ტური
-
ქომაგები
30ბასიანი (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:35 სთ.
-
გარისი
61ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:07 სთ.
-
იბერია 2017
31ბუნელა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
14:13 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
18თბილისი სითი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:25 სთ.
-
ჯვაროსნები
01ფასკუნჯი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:07 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი 2019
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
მუხიანი
30ნოსსა
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ალჯამილ
03შანხაი
00:00 სთ.
12 - ტური
-
შანხაი
22იბერია 2017
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
22:08 სთ.
-
ბაგები
02მუხიანი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:17 სთ.
-
თბილისი სითი
21ქომაგები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:15 სთ.
-
ფასკუნჯი
04გარისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:20 სთ.
-
ბუნელა
32ჯვაროსნები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:13 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
62ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:14 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი იუნაიტედი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ნოსსა
03თბილისი 2019
00:00 სთ.
11 - ტური
-
ალჯამილ
11თბილისი სითი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
23:00 სთ.
-
თბილისი 2019
51ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:03 სთ.
-
იბერია 2017
132ბასიანი (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:12 სთ.
-
ტექნიკური
შანხაი
30ჯვაროსნები
00:00 სთ.
-
გარისი
60ბუნელა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:09 სთ.
-
ქომაგები
41თბილისი იუნაიტედი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:06 სთ.
-
მუხიანი
21ფასკუნჯი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:17 სთ.
10 - ტური
-
ტექნიკური
ბაგები
30ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:30 სთ.
-
ფასკუნჯი
12თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
22ჯვაროსნები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:07 სთ.
-
შანხაი
04გარისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:16 სთ.
-
ბუნელა
13მუხიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:16 სთ.
-
ტექნიკური
სატურნი
03ქომაგები
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30იბერია 2017
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:00 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი იუნაიტედი
03ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
9 - ტური
-
ტექნიკური
ბაგები
30სატურნი
17:00 სთ.
-
შანხაი
03მუხიანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:26 სთ.
-
ჯვაროსნები
04თბილისი სითი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:15 სთ.
-
იბერია 2017
70თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:14 სთ.
-
თბილისი 2019
10ბუნელა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
18:17 სთ.
-
ალჯამილ
02ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:18 სთ.
-
გარისი
41ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:11 სთ.
-
ნოსსა
03ფასკუნჯი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
8 - ტური
-
თბილისი სითი
32გარისი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
ქომაგები
02იბერია 2017
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:10 სთ.
-
შანხაი
01თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
17:18 სთ.
-
ფასკუნჯი
61ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
03მუხიანი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:08 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
24ჯვაროსნები
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:23 სთ.
-
ბუნელა
40ნოსსა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:19 სთ.
-
ალჯამილ
30სატურნი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
7 - ტური
-
ბაგები
22ბუნელა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:08 სთ.
-
გარისი
31თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:15 სთ.
-
იბერია 2017
17ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:09 სთ.
-
ფასკუნჯი
71სატურნი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:13 სთ.
-
ნოსსა
23შანხაი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:10 სთ.
-
მუხიანი
12თბილისი სითი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
13:12 სთ.
-
ჯვაროსნები
02ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:17 სთ.
-
თბილისი 2019
42ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:14 სთ.
6 - ტური
-
შანხაი
24ბაგები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:01 სთ.
-
ქომაგები
00გარისი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:28 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
24მუხიანი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:00 სთ.
-
ბუნელა
28ფასკუნჯი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:19 სთ.
-
თბილისი სითი
21თბილისი 2019
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:23 სთ.
-
სატურნი
26იბერია 2017
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
15:00 სთ.
-
ალჯამილ
53ჯვაროსნები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
13:05 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
03ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:23 სთ.
5 - ტური
-
ბაგები
52ბასიანი (ბ)
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:16 სთ.
-
ნოსსა
18თბილისი სითი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:16 სთ.
-
ბუნელა
15სატურნი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
15:11 სთ.
-
მუხიანი
01ქომაგები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
13:09 სთ.
-
ჯვაროსნები
44იბერია 2017
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
11:06 სთ.
-
თბილისი 2019
10თბილისი იუნაიტედი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:08 სთ.
-
ტექნიკური
გარისი
30ალჯამილ
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
13:18 სთ.
-
ფასკუნჯი
34შანხაი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
11:11 სთ.
4 - ტური
-
შანხაი
33ბუნელა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:19 სთ.
-
თბილისი სითი
61ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
01ფასკუნჯი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:13 სთ.
-
იბერია 2017
01გარისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:16 სთ.
-
ქომაგები
23თბილისი 2019
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:26 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
54ნოსსა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:15 სთ.
3 - ტური
-
გარისი
41ჯვაროსნები
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:00 სთ.
-
ბაგები
03თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:00 სთ.
-
მუხიანი
30იბერია 2017
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
13:00 სთ.
-
თბილისი 2019
10ალჯამილ
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
11:00 სთ.
-
შანხაი
30სატურნი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:00 სთ.
-
ბუნელა
12ბასიანი (ბ)
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
13:00 სთ.
2 - ტური
-
ჯვაროსნები
24მუხიანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:00 სთ.
-
იბერია 2017
12თბილისი 2019
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:00 სთ.
-
ქომაგები
60ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:00 სთ.
-
ალჯამილ
41ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
14:00 სთ.
1 - ტური
-
თბილისი 2019
30ჯვაროსნები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:07 სთ.
-
მუხიანი
16გარისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
18:05 სთ.
-
ბუნელა
22თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
16:04 სთ.
-
ფასკუნჯი
01ქომაგები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
11:11 სთ.
-
სატურნი
13ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
15:00 სთ.
-
ნოსსა
24იბერია 2017
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
13:00 სთ.