STORE.GAFA.GE - ონლაინ მაღაზია
ფინალური ეტაპი

9 - ტური

  • ბასა

    5
    1

    კვარტალი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:35 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    0
    1

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:22 სთ.

  • ამბასადორი

    0
    3

    კოლხეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:30 სთ.

  • ტორტუგა

    1
    3

    ტორო

    ბასა

    18:24 სთ.

  • ვაკე

    5
    2

    პანენკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:15 სთ.

  • ვარკეთილი

    2
    1

    ხონი

    ბასა

    16:10 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    2
    2

    ქიმერა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    11:03 სთ.

  • ტექნიკური

    უნიონი

    0
    3

    ჯვაროსნები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • ლაიმა

    3
    2

    ღორჯომელი

    ბასა

    11:00 სთ.

  • შტურმი

    4
    0

    ბრიჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:45 სთ.

  • სალერი

    2
    2

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:15 სთ.

  • სეუ

    3
    2

    აფხაზეთი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:36 სთ.

  • ჭილოვანი

    2
    3

    ოლ სტარი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:09 სთ.

  • სკაი თიმ

    7
    4

    ბასიანი (ბ)

    ბასა

    18:17 სთ.

  • ურურუ

    1
    5

    მიმინო

    ბასა

    16:10 სთ.

  • სტელა

    5
    1

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:50 სთ.

  • მასივი

    0
    10

    ჯთს

    ბასა

    10:40 სთ.

  • დიღომი

    2
    4

    ბოლერზი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:37 სთ.

  • ქომაგები

    3
    0

    თბილისი სითი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:58 სთ.

8 - ტური

  • კვარტალი

    5
    1

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:09 სთ.

  • ჯვაროსნები

    0
    3

    ოლ სტარი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:18 სთ.

  • ბოლერზი

    3
    3

    ჭილოვანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • აფხაზეთი

    3
    2

    ვაკე

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:20 სთ.

  • ქომაგები

    2
    3

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • კოლხეთი

    1
    2

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:45 სთ.

  • უნიონი

    2
    4

    სალერი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:38 სთ.

  • თბილისი სითი

    3
    0

    შტურმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:12 სთ.

  • გალაქტიკო

    3
    1

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:17 სთ.

  • ტორო

    2
    1

    მასივი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:37 სთ.

  • ქიმერა

    1
    4

    ლაიმა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:35 სთ.

  • პანენკა

    2
    2

    ამბასადორი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:44 სთ.

  • შავნაბადა

    2
    4

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:24 სთ.

  • მიმინო

    1
    3

    სტელა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:39 სთ.

  • ნახალოვკა

    3
    3

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:18 სთ.

  • ხონი

    1
    6

    სკაი თიმ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:20 სთ.

  • დიდგორი

    3
    0

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    18:10 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    1

    ურურუ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ჯთს

    1
    0

    ვარკეთილი

    ბასა

    16:10 სთ.

  • ბუნელა

    0
    2

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    10:35 სთ.

  • ტექნიკური

    ბასიანი (ბ)

    0
    3

    არადანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:30 სთ.

  • ბრიჯი

    1
    2

    სეუ

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:10 სთ.

7 - ტური

  • სეუ

    5
    1

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:21 სთ.

  • დიღომი

    1
    2

    ფასკუნჯი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • ვაკე

    3
    2

    ბრიჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    23:05 სთ.

  • ბასა

    1
    0

    პანენკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:16 სთ.

  • ბასიანი

    5
    2

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:04 სთ.

  • შტურმი

    2
    1

    ქომაგები

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:56 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    2
    4

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:50 სთ.

  • დიდგორი

    2
    4

    ბუნელა

    ბასა

    17:45 სთ.

  • ამბასადორი

    2
    4

    აფხაზეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:36 სთ.

  • ხონი

    3
    3

    ჯთს

    ბასა

    15:40 სთ.

  • თბილისი 2019

    3
    1

    შავნაბადა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    15:23 სთ.

  • ურურუ

    4
    2

    ქიმერა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:41 სთ.

  • ჭილოვანი

    1
    1

    ნახალოვკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:25 სთ.

  • სალერი

    3
    0

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:33 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    2
    0

    მიმინო

    ბასა

    17:40 სთ.

  • ლაიმა

    4
    2

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    15:35 სთ.

  • მეთოფეები

    6
    2

    უნიონი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    15:15 სთ.

  • სტელა

    0
    2

    ღორჯომელი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:40 სთ.

  • შეწყდა

    ოლ სტარი

    3
    0

    ბოლერზი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:15 სთ.

  • ტორტუგა

    5
    0

    ბასიანი (ბ)

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    11:08 სთ.

  • ვარკეთილი

    2
    1

    ტორო

    ბასა

    10:40 სთ.

  • არადანი

    2
    3

    სკაი თიმ

    ბასა

    11:05 სთ.

6 - ტური

  • ქომაგები

    2
    3

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:15 სთ.

  • შეწყდა

    ნახალოვკა

    0
    3

    ოლ სტარი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:07 სთ.

  • უნიონი

    0
    5

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:43 სთ.

  • მიმინო

    3
    2

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • კოლხეთი

    0
    2

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:42 სთ.

  • სალერი

    1
    3

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:17 სთ.

  • შტურმი

    0
    3

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:17 სთ.

  • ლაიმა

    3
    1

    ურურუ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • პანენკა

    0
    1

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:43 სთ.

  • ქიმერა

    1
    7

    სტელა

    ბასა

    15:40 სთ.

  • ფასკუნჯი

    1
    2

    ჭილოვანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    15:35 სთ.

  • სკაი თიმ

    1
    1

    ჯთს

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:33 სთ.

  • ტორო

    2
    1

    ხონი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:36 სთ.

  • არადანი

    6
    2

    ტორტუგა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:20 სთ.

  • ტექნიკური

    ბრიჯი

    0
    3

    ამბასადორი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:30 სთ.

  • ჯვაროსნები

    1
    1

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:15 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    5
    0

    მასივი

    ბასა

    17:39 სთ.

  • თბილისი სითი

    5
    1

    ვაკე

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:13 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    1
    5

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ღორჯომელი

    1
    1

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    15:40 სთ.

  • აფხაზეთი

    0
    1

    ბასა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:49 სთ.

  • გალაქტიკო

    1
    2

    დიღომი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:39 სთ.

5 - ტური

  • თბილისი 2019

    2
    0

    სალერი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:01 სთ.

  • ამბასადორი

    1
    9

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:23 სთ.

  • ვაკე

    2
    1

    შტურმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:09 სთ.

  • კვარტალი

    2
    2

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:01 სთ.

  • ბასა

    8
    1

    ბრიჯი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:45 სთ.

  • დიდგორი

    4
    4

    ღორჯომელი

    ბასა

    17:40 სთ.

  • სეუ

    3
    2

    ქომაგები

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:11 სთ.

  • ტორტუგა

    0
    3

    სკაი თიმ

    ბასა

    15:35 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    1
    0

    აფხაზეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:50 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:13 სთ.

  • ვარკეთილი

    2
    1

    ბასიანი (ბ)

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:30 სთ.

  • სტელა

    3
    2

    ლაიმა

    ბასა

    11:41 სთ.

  • ჭილოვანი

    5
    2

    გალაქტიკო

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:08 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    3
    1

    ქიმერა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბოლერზი

    0
    3

    ნახალოვკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:59 სთ.

  • ბასიანი

    3
    0

    პანენკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:22 სთ.

  • ოლ სტარი

    5
    0

    ფასკუნჯი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • მეთოფეები

    5
    1

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:05 სთ.

  • ბუნელა

    3
    2

    მიმინო

    ბასა

    17:47 სთ.

  • ურურუ

    7
    1

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    15:55 სთ.

  • ჯთს

    7
    0

    ტორო

    ბასა

    13:40 სთ.

  • მასივი

    0
    3

    არადანი

    ბასა

    11:40 სთ.

4 - ტური

  • პანენკა

    1
    1

    კვარტალი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:18 სთ.

  • შტურმი

    3
    1

    ამბასადორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:45 სთ.

  • ლაიმა

    2
    3

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    17:44 სთ.

  • სეუ

    2
    0

    ვაკე

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:03 სთ.

  • ტორტუგა

    4
    0

    მასივი

    ბასა

    15:45 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    3
    3

    ხონი

    ბასა

    13:35 სთ.

  • სკაი თიმ

    5
    1

    ტორო

    ბასა

    11:37 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    2

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:19 სთ.

  • შავნაბადა

    4
    3

    ჭილოვანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:17 სთ.

  • თბილისი სითი

    1
    4

    ბასა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:58 სთ.

  • ფასკუნჯი

    3
    1

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:04 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    0
    5

    მიმინო

    ბასა

    17:40 სთ.

  • ქომაგები

    2
    2

    კოლხეთი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:36 სთ.

  • მეთოფეები

    3
    5

    თბილისი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:48 სთ.

  • ურურუ

    2
    6

    სტელა

    ბასა

    15:40 სთ.

  • ჯვაროსნები

    3
    2

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:44 სთ.

  • უნიონი

    1
    6

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:48 სთ.

  • არადანი

    7
    0

    ვარკეთილი

    ბასა

    13:43 სთ.

  • გალაქტიკო

    0
    2

    ოლ სტარი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:39 სთ.

  • ქიმერა

    0
    2

    დიდგორი

    ბასა

    11:45 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    4

    ბუნელა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    11:42 სთ.

  • ბრიჯი

    6
    4

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:20 სთ.

3 - ტური

  • ამბასადორი

    2
    4

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:03 სთ.

  • თბილისი 2019

    2
    0

    ჯვაროსნები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:49 სთ.

  • კოლხეთი

    1
    0

    პანენკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:38 სთ.

  • კვარტალი

    3
    2

    აფხაზეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:42 სთ.

  • ბასა

    1
    0

    შტურმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:13 სთ.

  • ვარკეთილი

    5
    4

    ტორტუგა

    ბასა

    17:45 სთ.

  • ჭილოვანი

    5
    1

    უნიონი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:37 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    3
    3

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:45 სთ.

  • დიდგორი

    0
    6

    ლაიმა

    ბასა

    15:37 სთ.

  • სტელა

    6
    0

    უნიონ თბილისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:42 სთ.

  • მიმინო

    2
    3

    ღორჯომელი

    ბასა

    10:45 სთ.

  • ნახალოვკა

    3
    1

    ფასკუნჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:23 სთ.

  • ოლ სტარი

    2
    2

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:58 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    სალერი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:48 სთ.

  • ბოლერზი

    4
    0

    გალაქტიკო

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:42 სთ.

  • ჯთს

    5
    2

    ბასიანი (ბ)

    ბასა

    17:38 სთ.

  • ვაკე

    2
    0

    ქომაგები

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    16:17 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    2
    1

    ურურუ

    ბასა

    15:37 სთ.

  • ბუნელა

    4
    1

    ქიმერა

    ბასა

    12:55 სთ.

  • მასივი

    1
    9

    სკაი თიმ

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:49 სთ.

  • ხონი

    1
    1

    არადანი

    ბასა

    10:48 სთ.

2 - ტური

  • შტურმი

    3
    1

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:45 სთ.

  • ურურუ

    1
    0

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:39 სთ.

  • სალერი

    4
    4

    ჭილოვანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:27 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    1

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:41 სთ.

  • უნიონი

    1
    1

    ოლ სტარი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • თბილისი სითი

    1
    3

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:18 სთ.

  • სტელა

    2
    2

    მეთოფეები (ბ)

    ბასა

    17:10 სთ.

  • მასივი

    0
    6

    ვარკეთილი

    ბასა

    15:13 სთ.

  • ქიმერა

    2
    5

    მიმინო

    ბასა

    13:12 სთ.

  • სეუ

    4
    1

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • მეთოფეები

    2
    2

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • ქომაგები

    1
    1

    პანენკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:40 სთ.

  • გალაქტიკო

    2
    4

    ნახალოვკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • ბრიჯი

    7
    2

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:28 სთ.

  • შავნაბადა

    1
    5

    ბოლერზი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:10 სთ.

  • ვაკე

    6
    2

    ამბასადორი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:10 სთ.

  • ლაიმა

    1
    0

    ბუნელა

    ბასა

    17:04 სთ.

  • უნიონ თბილისი

    1
    1

    ღორჯომელი

    ბასა

    15:05 სთ.

  • ჯვაროსნები

    2
    1

    ფასკუნჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:54 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    3
    1

    ტორო

    ბასა

    13:10 სთ.

  • ტორტუგა

    1
    2

    ხონი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:37 სთ.

  • არადანი

    4
    1

    ჯთს

    ბასა

    11:06 სთ.

1 - ტური

  • ოლიმპი რუსთავი

    0
    5

    სეუ

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:48 სთ.

  • ბასა

    1
    3

    ვაკე

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:45 სთ.

  • ვარკეთილი

    3
    0

    სკაი თიმ

    ბასა

    16:45 სთ.

  • ოლ სტარი

    8
    0

    სალერი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:42 სთ.

  • ამბასადორი

    4
    2

    ქომაგები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:06 სთ.

  • დიდგორი

    1
    8

    სტელა

    ბასა

    14:39 სთ.

  • ნახალოვკა

    4
    2

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:50 სთ.

  • ღორჯომელი

    0
    2

    ქიმერა

    ბასა

    12:43 სთ.

  • მიმინო

    2
    0

    ლაიმა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:41 სთ.

  • ხონი

    4
    1

    მასივი

    ბასა

    10:40 სთ.

  • კვარტალი

    0
    0

    თბილისი სითი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • ჭილოვანი

    1
    3

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:19 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    თბილისი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:30 სთ.

  • ბუნელა

    1
    1

    ურურუ

    ბასა

    16:30 სთ.

  • ფასკუნჯი

    2
    3

    გალაქტიკო

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:30 სთ.

  • ბოლერზი

    6
    0

    უნიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:30 სთ.

  • ჯთს

    6
    1

    ტორტუგა

    ბასა

    12:30 სთ.

  • ბასიანი

    3
    0

    შტურმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • ტორო

    0
    6

    არადანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    11:30 სთ.

  • მეთოფეები (ბ)

    1
    0

    უნიონ თბილისი

    ბასა

    10:30 სთ.

  • აფხაზეთი

    1
    2

    პანენკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

სპონსორები და პარტნიორები