STORE.GAFA.GE - ონლაინ მაღაზია
ფინალური ეტაპი

ფინალი - ტური

  • წყალტუბო

    1
    (10 - 11P)
    1

    ბასა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

III ეტაპი - ტური

  • ხეთა

    1
    5

    წყალტუბო

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    15:07 სთ.

  • ბასა

    1
    0

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:14 სთ.

II ეტაპი - ტური

  • წყალტუბო

    8
    0

    თხილნარი

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    16:08 სთ.

  • ხეთა

    1
    0

    მეგრი

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    14:01 სთ.

  • დურუ

    0
    2

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ბასა

    7
    0

    იმედი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

I ეტაპი - ტური

  • თბილისი სითი

    0
    2

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • ახალი ტალღა

    1
    2

    თხილნარი

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • ხაიში

    2
    (3 - 5P)
    2

    დურუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

  • საძმო

    0
    7

    წყალტუბო

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

  • განძა

    0
    2

    იმედი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    14:00 სთ.

  • საყავრია

    2
    4

    მეგრი

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    14:00 სთ.

  • ამბასადორი

    1
    2

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • ხეთა

    0
    (3 - 1P)
    0

    ჭაბონამა

    რუხის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

19 - ტური

  • ტექნიკური

    ტიფლისი

    0
    3

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    1
    2

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:20 სთ.

  • უქიმერიონი

    3
    7

    ბასა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:30 სთ.

  • ვაკე

    3
    4

    სნეპ პრემიუმი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:18 სთ.

  • მეთოფეები

    5
    2

    ნახალოვკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:27 სთ.

  • სტრადა

    4
    0

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:20 სთ.

  • ტექნიკური

    გრასრუტი

    0
    3

    ღამურა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • პანენკა

    3
    2

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:12 სთ.

  • ტექნიკური

    სეუ

    0
    3

    კვარტალი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

  • შევარდენი 2019

    8
    3

    კოლხი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:11 სთ.

18 - ტური

  • სეუ

    4
    6

    ამბასადორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:24 სთ.

  • აფხაზეთი

    4
    0

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:23 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    11

    ბასა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:20 სთ.

  • პანენკა

    5
    1

    კოლხი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:16 სთ.

  • მეთოფეები

    4
    1

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:18 სთ.

  • სტრადა

    1
    3

    კოლხეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:23 სთ.

  • უქიმერიონი

    3
    8

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • გრასრუტი

    5
    2

    ნახალოვკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:15 სთ.

  • ტექნიკური

    ვაკე

    0
    3

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • შევარდენი 2019

    5
    0

    ღამურა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:20 სთ.

17 - ტური

  • ვაკე

    0
    2

    აფხაზეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:26 სთ.

  • სტრადა

    0
    4

    სნეპ პრემიუმი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:23 სთ.

  • სეუ

    2
    5

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:40 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    12

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:46 სთ.

  • პანენკა

    2
    1

    ღამურა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:36 სთ.

  • მეთოფეები

    3
    4

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    14:30 სთ.

  • შევარდენი 2019

    5
    1

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:27 სთ.

  • უქიმერიონი

    5
    5

    კოლხი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:20 სთ.

  • გრასრუტი

    9
    3

    ვარკეთილი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:37 სთ.

  • კვარტალი

    3
    5

    ამბასადორი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    18:31 სთ.

16 - ტური

  • ტექნიკური

    გრასრუტი

    3
    0

    კოლხეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:20 სთ.

  • შევარდენი 2019

    2
    1

    ვარკეთილი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:10 სთ.

  • მეთოფეები

    2
    2

    სნეპ პრემიუმი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:17 სთ.

  • სეუ

    1
    4

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:46 სთ.

  • პანენკა

    1
    2

    ნახალოვკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:30 სთ.

  • ვაკე

    0
    3

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:11 სთ.

  • აფხაზეთი

    5
    2

    სტრადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:20 სთ.

  • ტიფლისი

    3
    2

    კოლხი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    4
    3

    ღამურა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:24 სთ.

  • კვარტალი

    0
    1

    ბასა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    16:23 სთ.

15 - ტური

  • ტექნიკური

    იბერია 2017

    3
    0

    ბაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • გარისი

    2
    0

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:14 სთ.

  • გალაქტიკო

    2
    1

    ჯითისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:10 სთ.

  • ურურუ

    2
    9

    შავნაბადა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:11 სთ.

  • ტექნიკური

    მფრინავი ჰოლანდიელი

    3
    0

    დიდგორი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • შტურმი 2022

    9
    0

    სამურავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:12 სთ.

  • თანგი

    1
    8

    სტრადა (ბ)

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:16 სთ.

  • ტექნიკური

    ფრიუნი/აგრუნი

    0
    3

    ოლიმპი რუსთავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • ბუნელა

    3
    5

    ქომაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:19 სთ.

  • ტექნიკური

    ტორტუგა

    3
    0

    ოსტატი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

  • შანხაი

    6
    5

    თბილისი იუნაიტედი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:06 სთ.

  • ტექნიკური

    მუხიანი

    3
    0

    სატურნი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ჯვაროსნები

    3
    0

    ნოსსა

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ალჯამილ

    0
    3

    ფასკუნჯი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი სითი

    3
    0

    ბასიანი (ბ)

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    დიღომი

    3
    0

    გლდანი

    00:00 სთ.

  • ამბასადორი

    1
    4

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:08 სთ.

  • ტიფლისი

    4
    6

    ღამურა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:34 სთ.

  • ვაკე

    1
    2

    სტრადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • შევარდენი 2019

    1
    1

    კოლხეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • კვარტალი

    1
    4

    ბასიანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:05 სთ.

  • აფხაზეთი

    4
    0

    მეთოფეები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:24 სთ.

  • სეუ

    9
    2

    კოლხი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:37 სთ.

  • გრასრუტი

    3
    2

    სნეპ პრემიუმი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:13 სთ.

  • პანენკა

    5
    4

    ვარკეთილი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:33 სთ.

  • უქიმერიონი

    2
    4

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:10 სთ.

14 - ტური

  • დიღომი

    2
    4

    ოსტატი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:12 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი 2019

    3
    0

    მუხიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:38 სთ.

  • ურურუ

    1
    4

    სტრადა (ბ)

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • შანხაი

    2
    7

    ქომაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:08 სთ.

  • ტექნიკური

    შტურმი 2022

    3
    0

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    3
    6

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:15 სთ.

  • ფასკუნჯი

    5
    1

    იბერია 2017

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:30 სთ.

  • გალაქტიკო

    2
    0

    ოლიმპი რუსთავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    16:29 სთ.

  • ბაგები

    2
    8

    ჯვაროსნები

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    14:25 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    1
    2

    თბილისი იუნაიტედი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:13 სთ.

  • ტორტუგა

    0
    5

    შავნაბადა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:12 სთ.

  • თანგი

    0
    9

    ჯითისი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:11 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    3
    0

    სამურავი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:03 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი სითი

    3
    0

    სატურნი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბუნელა

    3
    0

    ალჯამილ

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნოსსა

    0
    3

    გარისი

    00:00 სთ.

  • სეუ

    1
    1

    ღამურა

    მარაკანა

    21:12 სთ.

  • ამბასადორი

    1
    2

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:40 სთ.

  • უქიმერიონი

    4
    2

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:18 სთ.

  • ვაკე

    0
    4

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:34 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    4

    გრასრუტი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:06 სთ.

  • პანენკა

    0
    4

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:32 სთ.

  • სტრადა

    0
    1

    მეთოფეები

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:20 სთ.

  • შევარდენი 2019

    3
    0

    სნეპ პრემიუმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:09 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    8

    ნახალოვკა

    მარაკანა

    19:20 სთ.

  • კვარტალი

    9
    4

    კოლხი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:11 სთ.

13 - ტური

  • ბასა

    0
    1

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:16 სთ.

  • ქომაგები

    3
    0

    ბასიანი (ბ)

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:35 სთ.

  • დიღომი

    1
    2

    შავნაბადა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:20 სთ.

  • გარისი

    6
    1

    ბაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:07 სთ.

  • თანგი

    0
    7

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:28 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    3
    5

    სამურავი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:13 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    9
    0

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    14:22 სთ.

  • იბერია 2017

    3
    1

    ბუნელა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:13 სთ.

  • ურურუ

    1
    1

    ტორტუგა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:23 სთ.

  • თბილისი იუნაიტედი

    1
    8

    თბილისი სითი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:25 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    0
    1

    ჯითისი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:28 სთ.

  • ტექნიკური

    შტურმი 2022

    3
    0

    ოსტატი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • გალაქტიკო

    3
    4

    დიდგორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ჯვაროსნები

    0
    1

    ფასკუნჯი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:07 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი 2019

    3
    0

    სატურნი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მუხიანი

    3
    0

    ნოსსა

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ალჯამილ

    0
    3

    შანხაი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    სტრადა

    3
    0

    გრასრუტი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:07 სთ.

  • ვაკე

    3
    1

    მეთოფეები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:10 სთ.

  • პანენკა

    1
    0

    სნეპ პრემიუმი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:26 სთ.

  • ტიფლისი

    2
    2

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:28 სთ.

  • სეუ

    3
    0

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:30 სთ.

  • ამბასადორი

    4
    2

    კოლხი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:21 სთ.

  • კვარტალი

    1
    3

    ღამურა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:28 სთ.

  • უქიმერიონი

    6
    5

    კოლხეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:14 სთ.

  • აფხაზეთი

    5
    1

    შევარდენი 2019

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:23 სთ.

12 - ტური

  • სტრადა (ბ)

    0
    3

    ოლიმპი რუსთავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:17 სთ.

  • თანგი

    3
    4

    დიდგორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:10 სთ.

  • შანხაი

    2
    2

    იბერია 2017

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    22:08 სთ.

  • შტურმი 2022

    2
    0

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:27 სთ.

  • ბაგები

    0
    2

    მუხიანი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:17 სთ.

  • თბილისი სითი

    2
    1

    ქომაგები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:15 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    4
    1

    ოსტატი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    9
    2

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:15 სთ.

  • ფასკუნჯი

    0
    4

    გარისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:20 სთ.

  • ბუნელა

    3
    2

    ჯვაროსნები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:13 სთ.

  • ტორტუგა

    3
    3

    დიღომი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:04 სთ.

  • ურურუ

    0
    2

    ჯითისი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:17 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    6
    2

    ალჯამილ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:14 სთ.

  • გალაქტიკო

    1
    0

    სამურავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:05 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი იუნაიტედი

    3
    0

    სატურნი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნოსსა

    0
    3

    თბილისი 2019

    00:00 სთ.

  • ვაკე

    0
    0

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    5
    3

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:35 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    3

    პანენკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:20 სთ.

  • სეუ

    1
    2

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:16 სთ.

  • ამბასადორი

    6
    1

    ღამურა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:16 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    5

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:21 სთ.

  • ბასა

    8
    0

    კოლხი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:11 სთ.

  • სტრადა

    0
    1

    შევარდენი 2019

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:19 სთ.

  • კვარტალი

    2
    3

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:34 სთ.

  • ტექნიკური

    მეთოფეები

    3
    0

    გრასრუტი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:18 სთ.

11 - ტური

  • სეუ

    4
    4

    კოლხეთი

    12:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ურურუ

    3
    0

    დიღომი

    17:00 სთ.

  • ბასიანი

    16
    1

    კოლხი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:15 სთ.

  • ალჯამილ

    1
    1

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    23:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ფრიუნი/აგრუნი

    3
    0

    ოსტატი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    21:12 სთ.

  • თბილისი 2019

    5
    1

    ბაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:03 სთ.

  • ჯითისი

    4
    1

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    14:20 სთ.

  • იბერია 2017

    13
    2

    ბასიანი (ბ)

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:12 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    3
    2

    დიდგორი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:16 სთ.

  • ტორტუგა

    1
    3

    შტურმი 2022

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:13 სთ.

  • ტექნიკური

    შანხაი

    3
    0

    ჯვაროსნები

    00:00 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    0
    1

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:11 სთ.

  • გარისი

    6
    0

    ბუნელა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:09 სთ.

  • ქომაგები

    4
    1

    თბილისი იუნაიტედი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:06 სთ.

  • მუხიანი

    2
    1

    ფასკუნჯი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:17 სთ.

  • გალაქტიკო

    11
    1

    გლდანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:09 სთ.

  • თანგი

    1
    6

    სამურავი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:06 სთ.

  • ბასა

    3
    0

    ღამურა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:43 სთ.

  • ამბასადორი

    3
    0

    ნახალოვკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • მეთოფეები

    2
    1

    შევარდენი 2019

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:20 სთ.

  • ტიფლისი

    1
    2

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:11 სთ.

  • ვაკე

    1
    2

    გრასრუტი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:05 სთ.

  • სტრადა

    1
    4

    პანენკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:11 სთ.

  • კვარტალი

    5
    2

    ვარკეთილი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:14 სთ.

  • აფხაზეთი

    3
    0

    უქიმერიონი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

10 - ტური

  • ტორტუგა

    3
    2

    მფრინავი ჰოლანდიელი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:06 სთ.

  • ავანგარდი

    1
    6

    წყალტუბო

    17:00 სთ.

  • ავტოქარხანა

    0
    1

    ბაში

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    გიგანტი

    3
    0

    აგარა

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    განთიადი

    3
    0

    დუშეთი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    წნისი

    3
    0

    კუმბურდო

    18:00 სთ.

  • განძა

    3
    0

    ზარზმა

    13:00 სთ.

  • ტექნიკური

    კურსები

    0
    3

    საყავრია

    17:00 სთ.

  • ნოსირი

    0
    3

    ხეთა

    18:00 სთ.

  • საჩინო

    3
    0

    კირცხი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ხამისკური

    3
    0

    ტყაია

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მეგრი

    3
    0

    მესტია

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბაგები

    3
    0

    ნოსსა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:30 სთ.

  • ფასკუნჯი

    1
    2

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    22:25 სთ.

  • ტექნიკური

    გალაქტიკო

    3
    0

    ოსტატი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    20:11 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    2
    2

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:07 სთ.

  • დიღომი

    0
    2

    შტურმი 2022

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:00 სთ.

  • ჯითისი

    4
    0

    დიდგორი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:15 სთ.

  • თანგი

    2
    5

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:13 სთ.

  • შანხაი

    0
    4

    გარისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:16 სთ.

  • ბუნელა

    1
    3

    მუხიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:16 სთ.

  • ტექნიკური

    სატურნი

    0
    3

    ქომაგები

    00:00 სთ.

  • ურურუ

    0
    0

    ოლიმპი რუსთავი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:11 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი სითი

    3
    0

    იბერია 2017

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    3
    6

    შავნაბადა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:19 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    3
    1

    სამურავი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:07 სთ.

  • ტექნიკური

    თბილისი იუნაიტედი

    0
    3

    ალჯამილ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • ბასა

    3
    1

    ნახალოვკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:48 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    1

    ტიფლისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:27 სთ.

  • მეთოფეები

    0
    0

    პანენკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:21 სთ.

  • ვაკე

    2
    0

    კოლხი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:14 სთ.

  • კვარტალი

    1
    4

    კოლხეთი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:11 სთ.

  • სეუ

    4
    0

    სნეპ პრემიუმი

    დიღმის ''ოლიმპიური ქალაქი''

    22:21 სთ.

  • სტრადა

    0
    1

    უქიმერიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:20 სთ.

  • ამბასადორი

    6
    4

    ვარკეთილი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:20 სთ.

  • ბასიანი

    1
    1

    ღამურა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:10 სთ.

  • გრასრუტი

    6
    1

    შევარდენი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:16 სთ.

9 - ტური

  • წყალტუბო

    3
    1

    ბაში

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ავანგარდი

    3
    0

    გეგუთი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    იმერეთი

    0
    3

    ავტოქარხანა

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნიუ სტარ

    0
    3

    აგარა

    17:00 სთ.

  • გიგანტი

    3
    0

    დუშეთი

    17:00 სთ.

  • ზარზმა

    3
    0

    ნაქალაქევი

    18:00 სთ.

  • განძა

    7
    0

    წნისი

    12:00 სთ.

  • საყავრია

    5
    0

    ბაღდათი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ხეთა

    3
    0

    კირცხი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ხამისკური

    0
    3

    ჭაბონამა

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნოსირი

    0
    3

    ოჯალეში

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ტყაია

    0
    3

    მეგრი

    00:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბაგები

    3
    0

    სატურნი

    17:00 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    2
    4

    გლდანი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    16:08 სთ.

  • შანხაი

    0
    3

    მუხიანი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    12:26 სთ.

  • ჯითისი

    3
    0

    სამურავი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:22 სთ.

  • ჯვაროსნები

    0
    4

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:15 სთ.

  • იბერია 2017

    7
    0

    თბილისი იუნაიტედი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    10:14 სთ.

  • დიღომი

    2
    1

    მფრინავი ჰოლანდიელი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    22:11 სთ.

  • ურურუ

    2
    5

    შტურმი 2022

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:00 სთ.

  • გალაქტიკო

    0
    1

    შავნაბადა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    20:15 სთ.

  • თბილისი 2019

    1
    0

    ბუნელა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    18:17 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    7
    3

    დიდგორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:19 სთ.

  • ტორტუგა

    2
    2

    ფრიუნი/აგრუნი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    16:12 სთ.

  • ალჯამილ

    0
    2

    ქომაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:18 სთ.

  • თანგი

    0
    11

    ოსტატი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:18 სთ.

  • გარისი

    4
    1

    ბასიანი (ბ)

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:11 სთ.

  • ნოსსა

    0
    3

    ფასკუნჯი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • ვაკე

    1
    1

    შევარდენი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:48 სთ.

  • მეთოფეები

    4
    1

    უქიმერიონი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:30 სთ.

  • ამბასადორი

    3
    0

    კოლხეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    21:23 სთ.

  • სტრადა

    3
    0

    ტიფლისი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:46 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    3

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:29 სთ.

  • კოლხი

    0
    3

    ღამურა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ბასა

    3
    2

    ვარკეთილი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    22:18 სთ.

  • ბასიანი

    0
    3

    ნახალოვკა

    მარაკანა

    21:36 სთ.

  • კვარტალი

    1
    1

    სნეპ პრემიუმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:15 სთ.

  • გრასრუტი

    4
    4

    პანენკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:08 სთ.

8 - ტური

  • ტექნიკური

    გეგუთი

    0
    3

    ავტოქარხანა

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბაში

    3
    0

    ავანგარდი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    წყალტუბო

    3
    0

    იმერეთი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    დუშეთი

    0
    3

    ნიუ სტარ

    17:00 სთ.

  • განთიადი

    3
    0

    გიგანტი

    17:00 სთ.

  • ზარზმა

    2
    1

    წნისი

    16:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნაქალაქევი

    3
    0

    კუმბურდო

    12:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბაღდათი

    3
    0

    ეწერი

    17:00 სთ.

  • კირცხი

    2
    1

    ოჯალეში

    18:00 სთ.

  • ხეთა

    3
    0

    საჩინო

    18:00 სთ.

  • ჭაბონამა

    2
    3

    მეგრი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ტყაია

    3
    0

    მესტია

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    გრასრუტი

    0
    3

    უქიმერიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:03 სთ.

  • თბილისი სითი

    3
    2

    გარისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:10 სთ.

  • ჯითისი

    3
    1

    გლდანი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    22:04 სთ.

  • ქომაგები

    0
    2

    იბერია 2017

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    20:10 სთ.

  • შანხაი

    0
    1

    თბილისი 2019

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:18 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    14
    0

    სამურავი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:08 სთ.

  • ფასკუნჯი

    6
    1

    ბაგები

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    10:25 სთ.

  • თანგი

    1
    12

    შავნაბადა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:12 სთ.

  • ტორტუგა

    1
    2

    გალაქტიკო

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:11 სთ.

  • დიღომი

    5
    1

    ფრიუნი/აგრუნი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    22:10 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    3
    4

    ოსტატი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    21:15 სთ.

  • ურურუ

    4
    1

    დიდგორი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:20 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    0
    3

    მუხიანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:08 სთ.

  • შტურმი 2022

    4
    1

    მფრინავი ჰოლანდიელი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:00 სთ.

  • თბილისი იუნაიტედი

    2
    4

    ჯვაროსნები

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:23 სთ.

  • ბუნელა

    4
    0

    ნოსსა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    10:19 სთ.

  • ალჯამილ

    3
    0

    სატურნი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • სტრადა

    2
    5

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:21 სთ.

  • მეთოფეები

    3
    1

    ტიფლისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    21:16 სთ.

  • შევარდენი 2019

    2
    5

    პანენკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:19 სთ.

  • ამბასადორი

    2
    0

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:15 სთ.

  • ბასა

    3
    0

    კოლხეთი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:59 სთ.

  • კოლხი

    0
    6

    ნახალოვკა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    21:10 სთ.

  • ბასიანი

    3
    0

    ვარკეთილი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    1
    1

    კვარტალი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:54 სთ.

  • ვაკე

    4
    2

    ღამურა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:23 სთ.

7 - ტური

  • ავტოქარხანა

    4
    3

    ავანგარდი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    გეგუთი

    0
    3

    წყალტუბო

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    იმერეთი

    0
    3

    ბაში

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    განთიადი

    3
    0

    ნიუ სტარ

    17:00 სთ.

  • აგარა

    3
    0

    დუშეთი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    კუმბურდო

    0
    3

    ზარზმა

    16:00 სთ.

  • ნაქალაქევი

    0
    4

    განძა

    12:00 სთ.

  • ეწერი

    6
    1

    საყავრია

    17:00 სთ.

  • ოჯალეში

    5
    1

    საჩინო

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    კირცხი

    3
    0

    ნოსირი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მესტია

    0
    3

    ჭაბონამა

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მეგრი

    3
    0

    ხამისკური

    18:00 სთ.

  • ურურუ

    2
    1

    მფრინავი ჰოლანდიელი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:07 სთ.

  • ბაგები

    2
    2

    ბუნელა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    21:08 სთ.

  • გარისი

    3
    1

    თბილისი იუნაიტედი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:15 სთ.

  • იბერია 2017

    1
    7

    ალჯამილ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:09 სთ.

  • სტრადა (ბ)

    0
    5

    შავნაბადა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:14 სთ.

  • ფასკუნჯი

    7
    1

    სატურნი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:13 სთ.

  • დიდგორი

    0
    3

    სამურავი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    12:15 სთ.

  • ტორტუგა

    6
    1

    თანგი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:10 სთ.

  • დიღომი

    5
    2

    გალაქტიკო

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:07 სთ.

  • შტურმი 2022

    4
    0

    ფრიუნი/აგრუნი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:00 სთ.

  • ნოსსა

    2
    3

    შანხაი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:10 სთ.

  • მუხიანი

    1
    2

    თბილისი სითი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:12 სთ.

  • ჯითისი

    2
    2

    ოსტატი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    12:28 სთ.

  • ჯვაროსნები

    0
    2

    ქომაგები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:17 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    3
    0

    გლდანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    11:20 სთ.

  • თბილისი 2019

    4
    2

    ბასიანი (ბ)

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:14 სთ.

  • აფხაზეთი

    4
    3

    ამბასადორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:32 სთ.

  • ტექნიკური

    კოლხი

    0
    3

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    21:10 სთ.

  • ვაკე

    3
    1

    პანენკა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    20:56 სთ.

  • ღამურა

    1
    1

    ნახალოვკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:07 სთ.

  • გრასრუტი

    2
    1

    ტიფლისი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    18:44 სთ.

  • შევარდენი 2019

    3
    6

    უქიმერიონი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:19 სთ.

  • ტექნიკური

    ბასა

    3
    0

    სნეპ პრემიუმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:23 სთ.

  • მეთოფეები

    2
    13

    სეუ

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    21:08 სთ.

  • სტრადა

    2
    2

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:18 სთ.

  • ბასიანი

    3
    1

    კოლხეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:10 სთ.

6 - ტური

  • რუისი

    0
    0

    დურუ

    17:00 სთ.

  • ნიუ სტარ

    3
    3

    გიგანტი

    17:00 სთ.

  • განთიადი

    6
    0

    აგარა

    17:00 სთ.

  • წნისი

    2
    0

    ნაქალაქევი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ბაში

    3
    0

    გეგუთი

    17:00 სთ.

  • ავანგარდი

    3
    0

    იმერეთი

    17:00 სთ.

  • ავტოქარხანა

    3
    3

    წყალტუბო

    17:00 სთ.

  • კუმბურდო

    0
    3

    განძა

    12:00 სთ.

  • კურსები

    0
    3

    ბაღდათი

    17:00 სთ.

  • ოჯალეში

    2
    2

    ხეთა

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    საჩინო

    3
    0

    ნოსირი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ჭაბონამა

    3
    0

    ტყაია

    18:00 სთ.

  • მესტია

    3
    8

    ხამისკური

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ფურტიო

    0
    3

    ქიძინიძეები

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ახალი ტალღა

    3
    0

    მაკვანეთი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    თხილნარი

    3
    0

    აბხ

    16:00 სთ.

  • შანხაი

    2
    4

    ბაგები

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    21:01 სთ.

  • ქომაგები

    0
    0

    გარისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:28 სთ.

  • თბილისი იუნაიტედი

    2
    4

    მუხიანი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ბუნელა

    2
    8

    ფასკუნჯი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:19 სთ.

  • დიდგორი

    0
    7

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:11 სთ.

  • ტორტუგა

    0
    6

    სტრადა (ბ)

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:12 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    1
    0

    ფრიუნი/აგრუნი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    10:06 სთ.

  • თბილისი სითი

    2
    1

    თბილისი 2019

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:23 სთ.

  • დიღომი

    13
    0

    თანგი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    19:10 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    2
    0

    ოსტატი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    17:04 სთ.

  • სატურნი

    2
    6

    იბერია 2017

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    15:00 სთ.

  • ალჯამილ

    5
    3

    ჯვაროსნები

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    13:05 სთ.

  • ჯითისი

    0
    4

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:20 სთ.

  • ურურუ

    9
    0

    სამურავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:16 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    0
    3

    ნოსსა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:23 სთ.

  • შტურმი 2022

    3
    0

    გალაქტიკო

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    1
    1

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:24 სთ.

  • პანენკა

    2
    1

    უქიმერიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:23 სთ.

  • გრასრუტი

    6
    1

    სეუ

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:17 სთ.

  • ბასიანი

    5
    2

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:08 სთ.

  • ღამურა

    2
    1

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    18:16 სთ.

  • შევარდენი 2019

    3
    2

    ტიფლისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:05 სთ.

  • ვაკე

    6
    1

    ნახალოვკა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:28 სთ.

  • სტრადა

    0
    2

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:26 სთ.

  • მეთოფეები

    1
    7

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:27 სთ.

  • ტექნიკური

    კოლხი

    0
    3

    კოლხეთი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:17 სთ.

5 - ტური

  • იმედი

    1
    1

    კურდღელაური

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ქისტაური

    0
    3

    გავაზი

    18:00 სთ.

  • მცხეთა

    0
    3

    დურუ

    17:00 სთ.

  • აგარა

    0
    6

    გიგანტი

    17:00 სთ.

  • დუშეთი

    2
    6

    განთიადი

    17:00 სთ.

  • ტიბაანი

    0
    2

    ლოპოტა

    20:00 სთ.

  • ყვარელი

    3
    0

    ვარსკვალები

    20:00 სთ.

  • ზარზმა

    3
    0

    კუმბურდო

    17:00 სთ.

  • წყალტუბო

    4
    1

    ავანგარდი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    იმერეთი

    3
    0

    გეგუთი

    17:00 სთ.

  • ბაში

    0
    1

    ავტოქარხანა

    17:00 სთ.

  • განძა

    5
    1

    ნაქალაქევი

    12:00 სთ.

  • საყავრია

    5
    3

    კურსები

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    წალკა

    0
    3

    ხაიში

    17:00 სთ.

  • კირცხი

    2
    4

    საჩინო

    18:00 სთ.

  • ტყაია

    1
    4

    ხამისკური

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მესტია

    0
    3

    მეგრი

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ხეთა

    3
    0

    ნოსირი

    16:00 სთ.

  • ტექნიკური

    აბხ

    3
    0

    ფურტიო

    16:00 სთ.

  • ქიძინიძეები

    0
    1

    თხილნარი

    18:00 სთ.

  • მაკვანეთი

    1
    1

    ლე-ჩე

    17:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    3

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:10 სთ.

  • ბაგები

    5
    2

    ბასიანი (ბ)

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    21:16 სთ.

  • ნოსსა

    1
    8

    თბილისი სითი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    19:16 სთ.

  • ურურუ

    1
    0

    ფრიუნი/აგრუნი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:29 სთ.

  • ბუნელა

    1
    5

    სატურნი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    15:11 სთ.

  • მუხიანი

    0
    1

    ქომაგები

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    13:09 სთ.

  • ჯვაროსნები

    4
    4

    იბერია 2017

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    11:06 სთ.

  • დიღომი

    7
    1

    სტრადა (ბ)

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:06 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    1
    1

    გალაქტიკო

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    10:10 სთ.

  • დიდგორი

    3
    3

    ოსტატი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    21:09 სთ.

  • თბილისი 2019

    1
    0

    თბილისი იუნაიტედი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    19:08 სთ.

  • ტორტუგა

    0
    3

    ჯითისი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    17:15 სთ.

  • სამურავი

    3
    1

    გლდანი

    ''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი

    15:18 სთ.

  • შტურმი 2022

    13
    0

    თანგი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:24 სთ.

  • ტექნიკური

    გარისი

    3
    0

    ალჯამილ

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:18 სთ.

  • ფასკუნჯი

    3
    4

    შანხაი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    11:11 სთ.

  • ოლიმპი რუსთავი

    0
    3

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    11:09 სთ.

  • ვაკე

    0
    0

    უქიმერიონი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:22 სთ.

  • გრასრუტი

    4
    0

    კვარტალი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:14 სთ.

  • ღამურა

    2
    0

    კოლხეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    16:26 სთ.

  • ნახალოვკა

    6
    2

    ვარკეთილი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    14:18 სთ.

  • შევარდენი 2019

    0
    2

    სეუ

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:46 სთ.

  • კოლხი

    2
    2

    სნეპ პრემიუმი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    21:23 სთ.

  • სტრადა

    1
    2

    ბასა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:39 სთ.

  • მეთოფეები

    1
    3

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    14:59 სთ.

  • პანენკა

    1
    3

    ტიფლისი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:41 სთ.

4 - ტური

  • იმედი

    7
    1

    ვაზისუბანი

    18:00 სთ.

  • ქისტაური

    0
    0

    კურდღელაური

    18:00 სთ.

  • წნისი

    1
    1

    ზარზმა

    17:00 სთ.

  • იმერეთი

    0
    4

    ავტოქარხანა

    17:00 სთ.

  • რუისი

    2
    0

    მცხეთა

    17:00 სთ.

  • თეთრიწყარო

    2
    1

    წერეთელი

    17:00 სთ.

  • აგარა

    1
    0

    ნიუ სტარ

    17:00 სთ.

  • დუშეთი

    3
    1

    გიგანტი

    17:00 სთ.

  • კუმბურდო

    0
    0

    ნაქალაქევი

    12:00 სთ.

  • ვარსკვალები

    0
    1

    ს.ფ.კ

    20:00 სთ.

  • ლოპოტა

    1
    2

    ყვარელი

    20:00 სთ.

  • გეგუთი

    6
    2

    ავანგარდი

    17:00 სთ.

  • ბაში

    1
    1

    წყალტუბო

    17:00 სთ.

  • ბაღდათი

    1
    2

    საყავრია

    17:00 სთ.

  • ეწერი

    2
    3

    კურსები

    17:00 სთ.

  • კირცხი

    1
    4

    ხეთა

    18:00 სთ.

  • ჭაბონამა

    4
    2

    ხამისკური

    18:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ოჯალეში

    3
    0

    ნოსირი

    16:00 სთ.

  • ტექნიკური

    მეგრი

    3
    0

    ტყაია

    18:00 სთ.

  • აბხ

    1
    2

    ქიძინიძეები

    ხულოს ცენტრალური სტადიონი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ფურტიო

    0
    3

    თხილნარი

    18:00 სთ.

  • ლე-ჩე

    1
    3

    ახალი ტალღა

    სოფ. ოჩხმაური

    16:30 სთ.

  • დიღომი

    0
    0

    ჯითისი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:07 სთ.

  • ტორტუგა

    0
    4

    ოლიმპი რუსთავი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:06 სთ.

  • სატურნი

    0
    2

    ჯვაროსნები

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:17 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    2
    2

    გალაქტიკო

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    15:09 სთ.

  • შტურმი 2022

    3
    0

    სტრადა (ბ)

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:00 სთ.

  • შანხაი

    3
    3

    ბუნელა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    12:19 სთ.

  • ურურუ

    4
    3

    გლდანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:09 სთ.

  • ალჯამილ

    1
    0

    მუხიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:15 სთ.

  • თბილისი სითი

    6
    1

    ბაგები

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:25 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    0
    1

    ფასკუნჯი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:13 სთ.

  • იბერია 2017

    0
    1

    გარისი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    15:16 სთ.

  • სამურავი

    1
    3

    ოსტატი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    13:08 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    6
    0

    თანგი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:51 სთ.

  • ქომაგები

    2
    3

    თბილისი 2019

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:26 სთ.

  • თბილისი იუნაიტედი

    5
    4

    ნოსსა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:15 სთ.

  • ღამურა

    4
    2

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • გრასრუტი

    5
    1

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ნახალოვკა

    3
    1

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • მეთოფეები

    1
    2

    ბასა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    4
    2

    კოლხი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • სტრადა

    0
    3

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    20:30 სთ.

  • პანენკა

    0
    2

    სეუ

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:00 სთ.

  • შევარდენი 2019

    2
    4

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    18:30 სთ.

  • ვაკე

    7
    2

    ვარკეთილი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    5
    4

    ტიფლისი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

3 - ტური

  • ლიხაური

    0
    1

    საძმო

    17:00 სთ.

  • ქისტაური

    2
    0

    ვაზისუბანი

    18:00 სთ.

  • გავაზი

    1
    7

    კურდღელაური

    18:00 სთ.

  • ავტოქარხანა

    2
    0

    გეგუთი

    17:00 სთ.

  • ავანგარდი

    2
    4

    ბაში

    17:00 სთ.

  • წყალტუბო

    5
    0

    იმერეთი

    17:00 სთ.

  • დურუ

    5
    0

    რუისი

    17:00 სთ.

  • წერეთელი

    2
    0

    წალკა

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ნიუ სტარ

    0
    3

    დუშეთი

    17:00 სთ.

  • გიგანტი

    1
    1

    განთიადი

    17:00 სთ.

  • ეწერი

    1
    1

    ბაღდათი

    13:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ლოპოტა

    0
    3

    ს.ფ.კ

    20:00 სთ.

  • ტიბაანი

    0
    3

    ყვარელი

    20:00 სთ.

  • წნისი

    2
    3

    განძა

    18:00 სთ.

  • ნაქალაქევი

    1
    1

    ზარზმა

    13:00 სთ.

  • საჩინო

    3
    2

    ხეთა

    18:00 სთ.

  • მეგრი

    1
    1

    ჭაბონამა

    18:00 სთ.

  • მესტია

    2
    4

    ტყაია

    18:00 სთ.

  • ოჯალეში

    7
    3

    კირცხი

    16:00 სთ.

  • ლიხაური

    1
    2

    ახალი ტალღა

    ანგისა

    16:00 სთ.

  • ტექნიკური

    ქიძინიძეები

    3
    0

    ფურტიო

    სოფელი ჭარნალი

    12:00 სთ.

  • აბხ

    2
    2

    თხილნარი

    ხულოს ცენტრალური სტადიონი

    17:00 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    8
    0

    თანგი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:00 სთ.

  • ნოსსა

    1
    5

    ქომაგები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • გარისი

    4
    1

    ჯვაროსნები

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • ტორტუგა

    3
    1

    დიდგორი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:00 სთ.

  • ბაგები

    0
    3

    თბილისი იუნაიტედი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    15:00 სთ.

  • მუხიანი

    3
    0

    იბერია 2017

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    13:00 სთ.

  • ურურუ

    4
    0

    გალაქტიკო

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • თბილისი 2019

    1
    0

    ალჯამილ

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    11:00 სთ.

  • სამურავი

    0
    4

    შავნაბადა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • დიღომი

    2
    2

    ოლიმპი რუსთავი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • გლდანი

    1
    9

    ოსტატი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:00 სთ.

  • შანხაი

    3
    0

    სატურნი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    15:00 სთ.

  • ბუნელა

    1
    2

    ბასიანი (ბ)

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    13:00 სთ.

  • შტურმი 2022

    1
    2

    ჯითისი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    1
    0

    სტრადა (ბ)

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    11:00 სთ.

  • ფასკუნჯი

    0
    7

    თბილისი სითი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    2
    3

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:00 სთ.

  • ვარკეთილი

    3
    5

    კოლხეთი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ვაკე

    6
    1

    ტიფლისი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    12:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    1
    0

    ღამურა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    10:00 სთ.

  • ნახალოვკა

    1
    5

    სნეპ პრემიუმი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • სტრადა

    3
    1

    კოლხი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • შევარდენი 2019

    0
    3

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • პანენკა

    4
    2

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • მეთოფეები

    1
    3

    ბასიანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • გრასრუტი

    3
    2

    ბასა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

2 - ტური

  • ლიხაური

    3
    1

    ხევისწყალა

    17:00 სთ.

  • საძმო

    10
    6

    დვაბზუ

    17:00 სთ.

  • წყალტუბო

    5
    1

    გეგუთი

    17:00 სთ.

  • დურუ

    7
    3

    მცხეთა

    17:00 სთ.

  • საყავრია

    5
    3

    ეწერი

    17:00 სთ.

  • ხაიში

    1
    1

    წერეთელი

    17:00 სთ.

  • თეთრიწყარო

    1
    1

    წალკა

    17:00 სთ.

  • ავანგარდი

    1
    3

    ავტოქარხანა

    13:00 სთ.

  • ტიბაანი

    1
    2

    ს.ფ.კ

    20:00 სთ.

  • ვარსკვალები

    1
    1

    ლოპოტა

    20:00 სთ.

  • გავაზი

    1
    2

    ვაზისუბანი

    18:00 სთ.

  • იმედი

    0
    0

    ქისტაური

    18:00 სთ.

  • ზარზმა

    2
    2

    განძა

    17:00 სთ.

  • ნიუ სტარ

    0
    2

    განთიადი

    17:00 სთ.

  • კუმბურდო

    2
    2

    წნისი

    13:00 სთ.

  • დუშეთი

    1
    3

    აგარა

    11:00 სთ.

  • ბაში

    3
    0

    იმერეთი

    17:00 სთ.

  • საჩინო

    2
    3

    ოჯალეში

    18:00 სთ.

  • ხამისკური

    4
    2

    მეგრი

    15:00 სთ.

  • ნოსირი

    0
    1

    კირცხი

    11:00 სთ.

  • ჭაბონამა

    11
    0

    მესტია

    კოლხეთის სათადარიგო სტადიონი

    20:30 სთ.

  • ახალი ტალღა

    3
    0

    ლე-ჩე

    სოფელი ოჩხამური

    11:30 სთ.

  • ფურტიო

    0
    1

    აბხ

    18:00 სთ.

  • თხილნარი

    3
    0

    ქიძინიძეები

    სოფელი ჭარნალი

    16:00 სთ.

  • გლდანი

    3
    11

    შავნაბადა

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    20:00 სთ.

  • შტურმი 2022

    1
    2

    ოლიმპი რუსთავი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    0
    2

    ჯითისი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    18:00 სთ.

  • გარისი

    3
    1

    სატურნი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • ჯვაროსნები

    2
    4

    მუხიანი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    17:00 სთ.

  • თბილისი იუნაიტედი

    0
    1

    ფასკუნჯი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • გალაქტიკო

    6
    0

    თანგი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    14:00 სთ.

  • იბერია 2017

    1
    2

    თბილისი 2019

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    12:00 სთ.

  • დიღომი

    3
    1

    დიდგორი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    10:00 სთ.

  • ქომაგები

    6
    0

    ბაგები

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    21:00 სთ.

  • ურურუ

    1
    1

    ოსტატი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    19:00 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    2
    2

    სტრადა (ბ)

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    16:00 სთ.

  • თბილისი სითი

    8
    0

    ბუნელა

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • ალჯამილ

    4
    1

    ნოსსა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    14:00 სთ.

  • ტორტუგა

    2
    2

    სამურავი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    14:00 სთ.

  • ბასიანი (ბ)

    1
    5

    შანხაი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • მეთოფეები

    4
    1

    კოლხი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • ვარკეთილი

    3
    5

    სნეპ პრემიუმი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    4

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • ვაკე

    1
    1

    კოლხეთი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    6
    2

    ნახალოვკა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • სტრადა

    4
    1

    ღამურა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    2
    2

    კვარტალი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • პანენკა

    1
    4

    ამბასადორი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • გრასრუტი

    3
    4

    ბასიანი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • ტექნიკური

    შევარდენი 2019

    3
    0

    ბასა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

1 - ტური

  • დვაბზუ

    2
    3

    ლიხაური

    17:00 სთ.

  • ხევისწყალა

    4
    5

    საძმო

    17:00 სთ.

  • გადაიდო

    მცხეთა

    0
    3

    რუისი

    17:00 სთ.

  • აგარა

    2
    2

    განთიადი

    აგარის სტადიონი

    18:30 სთ.

  • წყალტუბო

    3
    2

    ავტოქარხანა

    17:00 სთ.

  • გიგანტი

    2
    2

    ნიუ სტარ

    გიგანტის სტადიონი

    16:00 სთ.

  • ხაიში

    4
    2

    თეთრიწყარო

    თეთრიწყაროს სტადიონი

    12:30 სთ.

  • იმერეთი

    2
    1

    ავანგარდი

    11:00 სთ.

  • იმედი

    8
    0

    გავაზი

    18:00 სთ.

  • გეგუთი

    1
    3

    ბაში

    18:00 სთ.

  • ნაქალაქევი

    0
    0

    წნისი

    ასპინძის ცენტრალური სტადიონი

    17:00 სთ.

  • კურდღელაური

    4
    2

    ვაზისუბანი

    16:00 სთ.

  • ბაღდათი

    2
    0

    კურსები

    15:30 სთ.

  • განძა

    4
    1

    კუმბურდო

    ახალქალაქის ცენტრალური სტადიონი

    13:00 სთ.

  • ტიბაანი

    1
    1

    ვარსკვალები

    დურუჯის სტადიონი

    13:00 სთ.

  • ს.ფ.კ

    1
    3

    ყვარელი

    დურუჯის სტადიონი

    11:00 სთ.

  • ტყაია

    0
    4

    ჭაბონამა

    ჯვარის სტადიონი

    18:00 სთ.

  • ხეთა

    3
    1

    ოჯალეში

    ხეთის სტადიონი

    18:30 სთ.

  • ხამისკური

    2
    1

    მესტია

    ხეთის სტადიონი

    17:00 სთ.

  • ნოსირი

    0
    0

    საჩინო

    სენაკის ცენტრალური სტადიონი

    11:00 სთ.

  • ლე-ჩე

    0
    3

    მაკვანათი

    სოფელი ოჩხამური

    18:00 სთ.

  • თხილნარი

    2
    1

    ფურტიო

    სოფელი ჭარნალი

    18:00 სთ.

  • ქიძინიძეები

    3
    3

    აბხ

    სოფელი ჭარნალი

    16:00 სთ.

  • შანხაი

    0
    7

    თბილისი სითი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • თბილისი 2019

    3
    0

    ჯვაროსნები

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    20:07 სთ.

  • შტურმი 2022

    3
    0

    დიდგორი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • მუხიანი

    1
    6

    გარისი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    18:05 სთ.

  • ფრიუნი/აგრუნი

    0
    2

    ჯითისი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:33 სთ.

  • ბუნელა

    2
    2

    თბილისი იუნაიტედი

    ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''

    16:04 სთ.

  • გალაქტიკო

    2
    1

    სტრადა (ბ)

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    15:25 სთ.

  • ფასკუნჯი

    0
    1

    ქომაგები

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    11:11 სთ.

  • ოსტატი

    1
    4

    შავნაბადა

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • ურურუ

    12
    0

    თანგი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • დიღომი

    8
    1

    სამურავი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • სატურნი

    1
    3

    ბასიანი (ბ)

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • ტორტუგა

    2
    6

    გლდანი

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    15:00 სთ.

  • ბაგები

    3
    6

    ალჯამილ

    ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • ნოსსა

    2
    4

    იბერია 2017

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    13:00 სთ.

  • მფრინავი ჰოლანდიელი

    0
    1

    ოლიმპი რუსთავი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    11:00 სთ.

  • კოლხეთი

    3
    6

    სნეპ პრემიუმი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    20:00 სთ.

  • მეთოფეები

    0
    0

    ღამურა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    19:00 სთ.

  • ვაკე

    0
    0

    სეუ

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    18:00 სთ.

  • გრასრუტი

    4
    3

    კოლხი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • აფხაზეთი

    2
    2

    ვარკეთილი

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    17:00 სთ.

  • შევარდენი 2019

    0
    5

    ბასიანი

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    16:00 სთ.

  • სტრადა

    1
    2

    ნახალოვკა

    ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი

    14:00 სთ.

  • უქიმერიონი

    2
    4

    ამბასადორი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

  • ტიფლისი

    0
    1

    კვარტალი

    ვაკის საფეხბურთო ცენტრი

    19:30 სთ.

  • პანენკა

    1
    2

    ბასა

    გლდანის საფეხბურთო ცენტრი

    21:00 სთ.

სპონსორები და პარტნიოები