19 - ტური
-
ტექნიკური
ტიფლისი
03ამბასადორი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:00 სთ.
-
აფხაზეთი
12კოლხეთი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:20 სთ.
-
უქიმერიონი
37ბასა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:30 სთ.
-
ვაკე
34სნეპ პრემიუმი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:18 სთ.
-
სტრადა
40ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:20 სთ.
-
ტექნიკური
გრასრუტი
03ღამურა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:00 სთ.
-
პანენკა
32ბასიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
17:12 სთ.
-
ტექნიკური
სეუ
03კვარტალი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
16:00 სთ.
-
შევარდენი 2019
83კოლხი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
14:11 სთ.
18 - ტური
-
სეუ
46ამბასადორი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:24 სთ.
-
აფხაზეთი
40სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:23 სთ.
-
ტიფლისი
011ბასა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:20 სთ.
-
პანენკა
51კოლხი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:16 სთ.
-
მეთოფეები
41ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:18 სთ.
-
სტრადა
13კოლხეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:23 სთ.
-
უქიმერიონი
38ბასიანი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
20:16 სთ.
-
გრასრუტი
52ნახალოვკა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:15 სთ.
-
ტექნიკური
ვაკე
03კვარტალი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
18:00 სთ.
-
შევარდენი 2019
50ღამურა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
14:20 სთ.
17 - ტური
-
ვაკე
02აფხაზეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:26 სთ.
-
სტრადა
04სნეპ პრემიუმი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:23 სთ.
-
სეუ
25ბასა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:40 სთ.
-
ტიფლისი
012ბასიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:46 სთ.
-
პანენკა
21ღამურა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
16:36 სთ.
-
მეთოფეები
34კოლხეთი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
14:30 სთ.
-
შევარდენი 2019
51ნახალოვკა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:27 სთ.
-
უქიმერიონი
55კოლხი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:20 სთ.
-
გრასრუტი
93ვარკეთილი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:37 სთ.
-
კვარტალი
35ამბასადორი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
18:31 სთ.
16 - ტური
-
ტექნიკური
გრასრუტი
30კოლხეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:20 სთ.
-
შევარდენი 2019
21ვარკეთილი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
მეთოფეები
22სნეპ პრემიუმი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:17 სთ.
-
სეუ
14ბასიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:46 სთ.
-
პანენკა
12ნახალოვკა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:30 სთ.
-
ვაკე
03ამბასადორი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:11 სთ.
-
აფხაზეთი
52სტრადა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:20 სთ.
-
ტიფლისი
32კოლხი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
-
უქიმერიონი
43ღამურა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
20:24 სთ.
-
კვარტალი
01ბასა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
16:23 სთ.
15 - ტური
-
ტექნიკური
იბერია 2017
30ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:00 სთ.
-
გარისი
20თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:14 სთ.
-
გალაქტიკო
21ჯითისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
16:10 სთ.
-
ურურუ
29შავნაბადა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
14:11 სთ.
-
ტექნიკური
მფრინავი ჰოლანდიელი
30დიდგორი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:00 სთ.
-
შტურმი 2022
90სამურავი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
11:12 სთ.
-
თანგი
18სტრადა (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:16 სთ.
-
ტექნიკური
ფრიუნი/აგრუნი
03ოლიმპი რუსთავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:00 სთ.
-
ბუნელა
35ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
16:19 სთ.
-
ტექნიკური
ტორტუგა
30ოსტატი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
16:00 სთ.
-
შანხაი
65თბილისი იუნაიტედი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:06 სთ.
-
ტექნიკური
მუხიანი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ჯვაროსნები
30ნოსსა
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ალჯამილ
03ფასკუნჯი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30ბასიანი (ბ)
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
დიღომი
30გლდანი
00:00 სთ.
-
ამბასადორი
14ბასა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:08 სთ.
-
ტიფლისი
46ღამურა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:34 სთ.
-
ვაკე
12სტრადა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:15 სთ.
-
შევარდენი 2019
11კოლხეთი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:14 სთ.
-
კვარტალი
14ბასიანი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:05 სთ.
-
აფხაზეთი
40მეთოფეები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:24 სთ.
-
სეუ
92კოლხი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:37 სთ.
-
გრასრუტი
32სნეპ პრემიუმი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:13 სთ.
-
პანენკა
54ვარკეთილი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:33 სთ.
-
უქიმერიონი
24ნახალოვკა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:10 სთ.
14 - ტური
-
დიღომი
24ოსტატი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:12 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი 2019
30მუხიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:38 სთ.
-
ურურუ
14სტრადა (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:14 სთ.
-
შანხაი
27ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:08 სთ.
-
ტექნიკური
შტურმი 2022
30გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:00 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
36დიდგორი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:15 სთ.
-
ფასკუნჯი
51იბერია 2017
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:30 სთ.
-
გალაქტიკო
20ოლიმპი რუსთავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
16:29 სთ.
-
ბაგები
28ჯვაროსნები
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
14:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
12თბილისი იუნაიტედი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:13 სთ.
-
ტორტუგა
05შავნაბადა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:12 სთ.
-
თანგი
09ჯითისი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:11 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
30სამურავი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:03 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ბუნელა
30ალჯამილ
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ნოსსა
03გარისი
00:00 სთ.
-
სეუ
11ღამურა
მარაკანა
21:12 სთ.
-
ამბასადორი
12ბასიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:40 სთ.
-
უქიმერიონი
42ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
19:18 სთ.
-
ვაკე
04ბასა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:34 სთ.
-
აფხაზეთი
24გრასრუტი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:06 სთ.
-
პანენკა
04კოლხეთი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
16:32 სთ.
-
სტრადა
01მეთოფეები
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:20 სთ.
-
შევარდენი 2019
30სნეპ პრემიუმი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:09 სთ.
-
ტიფლისი
08ნახალოვკა
მარაკანა
19:20 სთ.
-
კვარტალი
94კოლხი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:11 სთ.
13 - ტური
-
ბასა
01ბასიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:16 სთ.
-
ქომაგები
30ბასიანი (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:35 სთ.
-
დიღომი
12შავნაბადა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:20 სთ.
-
გარისი
61ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:07 სთ.
-
თანგი
07ოლიმპი რუსთავი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
16:28 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
35სამურავი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
16:13 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
90გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
14:22 სთ.
-
იბერია 2017
31ბუნელა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
14:13 სთ.
-
ურურუ
11ტორტუგა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:23 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
18თბილისი სითი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:25 სთ.
-
სტრადა (ბ)
01ჯითისი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:28 სთ.
-
ტექნიკური
შტურმი 2022
30ოსტატი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
18:00 სთ.
-
გალაქტიკო
34დიდგორი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
16:15 სთ.
-
ჯვაროსნები
01ფასკუნჯი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:07 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი 2019
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
მუხიანი
30ნოსსა
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ალჯამილ
03შანხაი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
სტრადა
30გრასრუტი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:07 სთ.
-
ვაკე
31მეთოფეები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
პანენკა
10სნეპ პრემიუმი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:26 სთ.
-
ტიფლისი
22ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:28 სთ.
-
სეუ
30ნახალოვკა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:30 სთ.
-
ამბასადორი
42კოლხი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:21 სთ.
-
კვარტალი
13ღამურა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:28 სთ.
-
უქიმერიონი
65კოლხეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:14 სთ.
-
აფხაზეთი
51შევარდენი 2019
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
17:23 სთ.
12 - ტური
-
სტრადა (ბ)
03ოლიმპი რუსთავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:17 სთ.
-
თანგი
34დიდგორი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:10 სთ.
-
შანხაი
22იბერია 2017
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
22:08 სთ.
-
შტურმი 2022
20შავნაბადა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:27 სთ.
-
ბაგები
02მუხიანი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:17 სთ.
-
თბილისი სითი
21ქომაგები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:15 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
41ოსტატი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
16:15 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
92გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
16:15 სთ.
-
ფასკუნჯი
04გარისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:20 სთ.
-
ბუნელა
32ჯვაროსნები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:13 სთ.
-
ტორტუგა
33დიღომი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:04 სთ.
-
ურურუ
02ჯითისი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:17 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
62ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:14 სთ.
-
გალაქტიკო
10სამურავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:05 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი იუნაიტედი
30სატურნი
00:00 სთ.
-
ტექნიკური
ნოსსა
03თბილისი 2019
00:00 სთ.
-
ვაკე
00ბასიანი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:00 სთ.
-
უქიმერიონი
53სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:35 სთ.
-
აფხაზეთი
23პანენკა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:20 სთ.
-
სეუ
12ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:16 სთ.
-
ამბასადორი
61ღამურა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:16 სთ.
-
ტიფლისი
05კოლხეთი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:21 სთ.
-
ბასა
80კოლხი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:11 სთ.
-
სტრადა
01შევარდენი 2019
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:19 სთ.
-
კვარტალი
23ნახალოვკა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:34 სთ.
-
ტექნიკური
მეთოფეები
30გრასრუტი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:18 სთ.
11 - ტური
-
სეუ
44კოლხეთი
12:00 სთ.
-
ტექნიკური
ურურუ
30დიღომი
17:00 სთ.
-
ბასიანი
161კოლხი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:15 სთ.
-
ალჯამილ
11თბილისი სითი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
23:00 სთ.
-
ტექნიკური
ფრიუნი/აგრუნი
30ოსტატი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
21:12 სთ.
-
თბილისი 2019
51ბაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:03 სთ.
-
იბერია 2017
132ბასიანი (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:12 სთ.
-
სტრადა (ბ)
32დიდგორი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:16 სთ.
-
ტორტუგა
13შტურმი 2022
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:13 სთ.
-
ტექნიკური
შანხაი
30ჯვაროსნები
00:00 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
01შავნაბადა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:11 სთ.
-
გარისი
60ბუნელა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:09 სთ.
-
ქომაგები
41თბილისი იუნაიტედი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:06 სთ.
-
მუხიანი
21ფასკუნჯი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:17 სთ.
-
გალაქტიკო
111გლდანი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:09 სთ.
-
თანგი
16სამურავი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:06 სთ.
-
ბასა
30ღამურა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:43 სთ.
-
ამბასადორი
30ნახალოვკა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:00 სთ.
-
მეთოფეები
21შევარდენი 2019
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:20 სთ.
-
ტიფლისი
12სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:11 სთ.
-
ვაკე
12გრასრუტი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:05 სთ.
-
სტრადა
14პანენკა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:11 სთ.
-
კვარტალი
52ვარკეთილი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:14 სთ.
-
აფხაზეთი
30უქიმერიონი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
17:00 სთ.
10 - ტური
-
ტორტუგა
32მფრინავი ჰოლანდიელი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:06 სთ.
-
ტექნიკური
ბაგები
30ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:30 სთ.
-
ფასკუნჯი
12თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
22:25 სთ.
-
ტექნიკური
გალაქტიკო
30ოსტატი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
20:11 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
22ჯვაროსნები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:07 სთ.
-
დიღომი
02შტურმი 2022
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
20:00 სთ.
-
ჯითისი
40დიდგორი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:15 სთ.
-
თანგი
25გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:13 სთ.
-
შანხაი
04გარისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:16 სთ.
-
ბუნელა
13მუხიანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:16 სთ.
-
ტექნიკური
სატურნი
03ქომაგები
00:00 სთ.
-
ურურუ
00ოლიმპი რუსთავი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:11 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი სითი
30იბერია 2017
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:00 სთ.
-
ტექნიკური
თბილისი იუნაიტედი
03ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
-
ბასა
31ნახალოვკა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:48 სთ.
-
აფხაზეთი
21ტიფლისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:27 სთ.
-
მეთოფეები
00პანენკა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:21 სთ.
-
ვაკე
20კოლხი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:14 სთ.
-
კვარტალი
14კოლხეთი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:11 სთ.
-
სეუ
40სნეპ პრემიუმი
დიღმის ''ოლიმპიური ქალაქი''
22:21 სთ.
-
სტრადა
01უქიმერიონი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:20 სთ.
-
ამბასადორი
64ვარკეთილი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:20 სთ.
-
ბასიანი
11ღამურა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
20:10 სთ.
-
გრასრუტი
61შევარდენი 2019
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:16 სთ.
9 - ტური
-
ტექნიკური
ბაგები
30სატურნი
17:00 სთ.
-
სტრადა (ბ)
24გლდანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
16:08 სთ.
-
შანხაი
03მუხიანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:26 სთ.
-
ჯითისი
30სამურავი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:22 სთ.
-
ჯვაროსნები
04თბილისი სითი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:15 სთ.
-
იბერია 2017
70თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:14 სთ.
-
დიღომი
21მფრინავი ჰოლანდიელი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
22:11 სთ.
-
ურურუ
25შტურმი 2022
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:00 სთ.
-
გალაქტიკო
01შავნაბადა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:15 სთ.
-
თბილისი 2019
10ბუნელა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
18:17 სთ.
-
ოლიმპი რუსთავი
73დიდგორი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
16:19 სთ.
-
ტორტუგა
22ფრიუნი/აგრუნი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
16:12 სთ.
-
ალჯამილ
02ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:18 სთ.
-
თანგი
011ოსტატი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:18 სთ.
-
გარისი
41ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:11 სთ.
-
ნოსსა
03ფასკუნჯი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
-
ვაკე
11შევარდენი 2019
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:48 სთ.
-
მეთოფეები
41უქიმერიონი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:30 სთ.
-
ამბასადორი
30კოლხეთი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
21:23 სთ.
-
სტრადა
30ტიფლისი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:46 სთ.
-
აფხაზეთი
23სეუ
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:29 სთ.
-
კოლხი
03ღამურა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
19:00 სთ.
-
ბასა
32ვარკეთილი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
22:18 სთ.
-
ბასიანი
03ნახალოვკა
მარაკანა
21:36 სთ.
-
კვარტალი
11სნეპ პრემიუმი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
20:15 სთ.
-
გრასრუტი
44პანენკა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:08 სთ.
8 - ტური
-
ტექნიკური
გრასრუტი
03უქიმერიონი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:03 სთ.
-
თბილისი სითი
32გარისი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
ჯითისი
31გლდანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
22:04 სთ.
-
ქომაგები
02იბერია 2017
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:10 სთ.
-
შანხაი
01თბილისი 2019
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
17:18 სთ.
-
ოლიმპი რუსთავი
140სამურავი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:08 სთ.
-
ფასკუნჯი
61ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:25 სთ.
-
თანგი
112შავნაბადა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:12 სთ.
-
ტორტუგა
12გალაქტიკო
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:11 სთ.
-
დიღომი
51ფრიუნი/აგრუნი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
22:10 სთ.
-
სტრადა (ბ)
34ოსტატი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:15 სთ.
-
ურურუ
41დიდგორი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:20 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
03მუხიანი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:08 სთ.
-
შტურმი 2022
41მფრინავი ჰოლანდიელი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:00 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
24ჯვაროსნები
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:23 სთ.
-
ბუნელა
40ნოსსა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:19 სთ.
-
ალჯამილ
30სატურნი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:00 სთ.
-
სტრადა
25სეუ
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:21 სთ.
-
შევარდენი 2019
25პანენკა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
19:19 სთ.
-
ამბასადორი
20სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:15 სთ.
-
ბასა
30კოლხეთი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:59 სთ.
-
კოლხი
06ნახალოვკა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:10 სთ.
-
ბასიანი
30ვარკეთილი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:00 სთ.
-
აფხაზეთი
11კვარტალი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:54 სთ.
-
ვაკე
42ღამურა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
17:23 სთ.
7 - ტური
-
ბაგები
22ბუნელა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:08 სთ.
-
გარისი
31თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:15 სთ.
-
იბერია 2017
17ალჯამილ
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:09 სთ.
-
სტრადა (ბ)
05შავნაბადა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:14 სთ.
-
ფასკუნჯი
71სატურნი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:13 სთ.
-
დიდგორი
03სამურავი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:15 სთ.
-
ტორტუგა
61თანგი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:10 სთ.
-
დიღომი
52გალაქტიკო
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:07 სთ.
-
შტურმი 2022
40ფრიუნი/აგრუნი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:00 სთ.
-
ნოსსა
23შანხაი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:10 სთ.
-
მუხიანი
12თბილისი სითი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
13:12 სთ.
-
ჯითისი
22ოსტატი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:28 სთ.
-
ჯვაროსნები
02ქომაგები
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:17 სთ.
-
ოლიმპი რუსთავი
30გლდანი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
11:20 სთ.
-
თბილისი 2019
42ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:14 სთ.
-
აფხაზეთი
43ამბასადორი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:32 სთ.
-
ტექნიკური
კოლხი
03ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
ვაკე
31პანენკა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
20:56 სთ.
-
ღამურა
11ნახალოვკა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
19:07 სთ.
-
გრასრუტი
21ტიფლისი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
18:44 სთ.
-
შევარდენი 2019
36უქიმერიონი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:19 სთ.
-
ტექნიკური
ბასა
30სნეპ პრემიუმი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:23 სთ.
-
მეთოფეები
213სეუ
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:08 სთ.
-
სტრადა
22კვარტალი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:18 სთ.
-
ბასიანი
31კოლხეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:10 სთ.
6 - ტური
-
შანხაი
24ბაგები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:01 სთ.
-
ქომაგები
00გარისი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:28 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
24მუხიანი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:00 სთ.
-
ბუნელა
28ფასკუნჯი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:19 სთ.
-
დიდგორი
07გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:11 სთ.
-
ტორტუგა
06სტრადა (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
10:12 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
10ფრიუნი/აგრუნი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
10:06 სთ.
-
თბილისი სითი
21თბილისი 2019
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:23 სთ.
-
დიღომი
130თანგი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:10 სთ.
-
ოლიმპი რუსთავი
20ოსტატი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
17:04 სთ.
-
სატურნი
26იბერია 2017
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
15:00 სთ.
-
ალჯამილ
53ჯვაროსნები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
13:05 სთ.
-
ჯითისი
04შავნაბადა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
12:20 სთ.
-
ურურუ
90სამურავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:16 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
03ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
10:23 სთ.
-
აფხაზეთი
11ბასა
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
21:24 სთ.
-
პანენკა
21უქიმერიონი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
21:23 სთ.
-
ბასიანი
52სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:08 სთ.
-
ღამურა
21ვარკეთილი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
18:16 სთ.
-
შევარდენი 2019
32ტიფლისი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
13:05 სთ.
-
ტექნიკური
კოლხი
03კოლხეთი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:17 სთ.
5 - ტური
-
აფხაზეთი
23ბასიანი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
21:10 სთ.
-
ბაგები
52ბასიანი (ბ)
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:16 სთ.
-
ნოსსა
18თბილისი სითი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:16 სთ.
-
ურურუ
10ფრიუნი/აგრუნი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
15:29 სთ.
-
ბუნელა
15სატურნი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
15:11 სთ.
-
მუხიანი
01ქომაგები
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
13:09 სთ.
-
ჯვაროსნები
44იბერია 2017
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
11:06 სთ.
-
დიღომი
71სტრადა (ბ)
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
11:06 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
11გალაქტიკო
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
10:10 სთ.
-
დიდგორი
33ოსტატი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
21:09 სთ.
-
თბილისი 2019
10თბილისი იუნაიტედი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
19:08 სთ.
-
ტორტუგა
03ჯითისი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
17:15 სთ.
-
სამურავი
31გლდანი
''ბასა'' ტექნიკური ცენტრი
15:18 სთ.
-
შტურმი 2022
130თანგი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
13:24 სთ.
-
ტექნიკური
გარისი
30ალჯამილ
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
13:18 სთ.
-
ფასკუნჯი
34შანხაი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
11:11 სთ.
-
ოლიმპი რუსთავი
03შავნაბადა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
11:09 სთ.
-
ღამურა
20კოლხეთი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
16:26 სთ.
-
ნახალოვკა
62ვარკეთილი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
14:18 სთ.
-
კოლხი
22სნეპ პრემიუმი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:23 სთ.
-
სტრადა
12ბასა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
19:39 სთ.
4 - ტური
-
დიღომი
00ჯითისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:07 სთ.
-
ტორტუგა
04ოლიმპი რუსთავი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:06 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
22გალაქტიკო
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:09 სთ.
-
შტურმი 2022
30სტრადა (ბ)
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
14:00 სთ.
-
შანხაი
33ბუნელა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
12:19 სთ.
-
ურურუ
43გლდანი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
12:09 სთ.
-
თბილისი სითი
61ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:25 სთ.
-
ბასიანი (ბ)
01ფასკუნჯი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:13 სთ.
-
იბერია 2017
01გარისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:16 სთ.
-
სამურავი
13ოსტატი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
13:08 სთ.
-
ქომაგები
23თბილისი 2019
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
12:26 სთ.
-
თბილისი იუნაიტედი
54ნოსსა
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
10:15 სთ.
-
ღამურა
42სნეპ პრემიუმი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:00 სთ.
-
პანენკა
02სეუ
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:00 სთ.
3 - ტური
-
ფრიუნი/აგრუნი
80თანგი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:00 სთ.
-
გარისი
41ჯვაროსნები
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:00 სთ.
-
ტორტუგა
31დიდგორი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:00 სთ.
-
ბაგები
03თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:00 სთ.
-
მუხიანი
30იბერია 2017
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
13:00 სთ.
-
თბილისი 2019
10ალჯამილ
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
11:00 სთ.
-
გლდანი
19ოსტატი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:00 სთ.
-
შანხაი
30სატურნი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
15:00 სთ.
-
ბუნელა
12ბასიანი (ბ)
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
13:00 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
10სტრადა (ბ)
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
11:00 სთ.
2 - ტური
-
გლდანი
311შავნაბადა
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:00 სთ.
-
შტურმი 2022
12ოლიმპი რუსთავი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
18:00 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
02ჯითისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
18:00 სთ.
-
ჯვაროსნები
24მუხიანი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
17:00 სთ.
-
გალაქტიკო
60თანგი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
14:00 სთ.
-
იბერია 2017
12თბილისი 2019
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
12:00 სთ.
-
დიღომი
31დიდგორი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
10:00 სთ.
-
ქომაგები
60ბაგები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
21:00 სთ.
-
ურურუ
11ოსტატი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
19:00 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
22სტრადა (ბ)
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
16:00 სთ.
-
ალჯამილ
41ნოსსა
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
14:00 სთ.
-
ტორტუგა
22სამურავი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
14:00 სთ.
-
ტექნიკური
შევარდენი 2019
30ბასა
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
13:00 სთ.
1 - ტური
-
თბილისი 2019
30ჯვაროსნები
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
20:07 სთ.
-
შტურმი 2022
30დიდგორი
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
19:00 სთ.
-
მუხიანი
16გარისი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
18:05 სთ.
-
ფრიუნი/აგრუნი
02ჯითისი
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
17:33 სთ.
-
ბუნელა
22თბილისი იუნაიტედი
ტექნიკური ცენტრი ''ბასა''
16:04 სთ.
-
გალაქტიკო
21სტრადა (ბ)
ვარკეთილის საფეხბურთო ცენტრი
15:25 სთ.
-
ფასკუნჯი
01ქომაგები
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი
11:11 სთ.
-
ურურუ
120თანგი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
19:00 სთ.
-
დიღომი
81სამურავი
ნუცუბიძის საფეხბურთო ცენტრი
17:00 სთ.
-
სატურნი
13ბასიანი (ბ)
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
15:00 სთ.
-
ნოსსა
24იბერია 2017
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
13:00 სთ.
-
მფრინავი ჰოლანდიელი
01ოლიმპი რუსთავი
ვაკის საფეხბურთო ცენტრი
11:00 სთ.